fbpx

šetřit životní prostředí tím, že budu pořádně třídit BIOODPAD

průvodce možnostmi na českém trhu, abych se mohl/a správně rozhodnout 

chci si objednat e-book s cenou 275,-Kč

že si s e-bookem kupuji hromadu užitečných informací. Zároveň obdržím bonus – nápisy na odpadkové koše, které mi pomohou lépe třídit odpad. 

že tento e-book s bonusem obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

že když pro mě e-book nebude přínosný, tak mám 30 dní na požádání o vrácení peněz. Peníze dostanu zpět v plné výši a bez otázek.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Názory čtenářů:

"Z E-booku jsem nadšená. Dlouho se rozhoupáváme si nějaký kompostér pořídit a myslím, že jsme se dočkali finálního nakopnutí. Bydlíme v malém bytě v paneláku, tak jsem myslela, že nemáme moc možností, ale byla jsem překvapená, že těch možností je víc.
Je to ucelený balíček důležitých informací bez zbytečných dalších zatěžujících stran textu. Moc za něj děkuju, moc mi pomůže při mé cestě zdokonalování našeho třídění odpadu."
"E-book je skvělá zásobárna tipů a rad, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Já jsem si díky e-booku ujasnila, kam dál směřovat své kompostovací snahy.
Oceňuji tipy, kde kompostéry koupit, srovnání cen a parametrů i opravdu velký výběr možností. Také mi v rozhodování pomohl skvělý rozhodovací strom. Nikde jinde jsem se nedozvěděla tolik užitečných informací a bez e-booku by mě nenapadlo kolik možností třídění bioodpadu má a jak různou péči každá vyžaduje. E-book doporučuji zcela každému, kdo chce ušetřit své peněžence i životnímu prostředí. Kompostování ZDAR 😉"

Potřebujete pomoc?

Máte dotazy? Napište mi na trudo@piska.net nebo volejte na 606 920 478.

Jsem tu pro vás, ráda Vám pomůžu.

[instagram-feed]